New messages · Members · Forum rules · Search · RSS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Cine Suntem ... » Sa Facem Cunostinta ... » discusmaniac-crescatorie discusi onesti (salutari tuturor actualilor si viitorilor membri din forum)
discusmaniac-crescatorie discusi onesti
discusmaniac Date: Miercuri, 2013-11-13, 10:51 | Message # 1
Utilizatori
ma numesc ciprian hanganu, sunt din onesti, jud. bacau, am 39 de ani, de profesie inginer electronist, dar actualmente ma ocup cu...acvaristica. experienta in acvaristica insumeaza peste 20 ani, o buna parte din ei ca hobbyst incurabil iar de vreo 7 ani ma ocup doar de acvaristica. cam acum vreo 7 ani mi-am cumparat si primii pui de discusi si bineinteles ca am fost fascinat si m-au acaparat definitiv. in decursul timpului am trecut aproape prin toate fazele acvaristicii, daca pot spune asa, si usor-usor s-a adunat si ceva experienta. in acest moment detin o crescatorie de discusi care aduna acvarii insumand vreo 35.000 litri de apa. tot acest volum este alocat discusilor in acest moment. aceasta crescatorie imi ia cam tot timpul si toata energia de care dispun, de aceea imi cer scuze daca in general nu reusesc sa fiu unul dintre userii cei mai activi si prolifici. cu o parte din membrii forumului ma cunosc, fie personal, fie in alte feluri, cu altii poate nu am avut inca ocazia sa relationez dar ma bucur sa o pot face de acum incolo. eu ii salut cu aceasta ocazie pe toti si sper sa avem o buna colaborare atat in cadrul forumului cat si in afara lui.
gogosanuc Date: Miercuri, 2013-11-13, 13:59 | Message # 2
Utilizatori
Bine ai venit pe acest forum si o sedere cat mai placuta alaturi de noi.
nyko27 Date: Miercuri, 2013-11-13, 14:48 | Message # 3
Moderatori
Bine ai venit Ciprian !
reisz-medre Date: Miercuri, 2013-11-13, 15:55 | Message # 4
Moderatori
Bine ai venit printre noi Ciprian!

Deschide cartea, ca să înveţi ce au gândit alţii; închide cartea ca să gândeşti tu însuţi."Octavian Goga
lupusinguratic Date: Miercuri, 2013-11-13, 18:07 | Message # 5
Administratori
Bine ni te-ai alaturat prietene ! Ma bucura faptul ca ai decis sa fi alaturi de noi si aici pe acest forum iar eu cat si colegi mei vrem sa te simti cat mai bine alaturi de noi.
Eu ati doresc ape limpezi si o sedere cat mai placuta alaturi de acest micut grup care pe viitor se va mai mari sper.

"Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine..."
Mr_BigOlyMan Date: Miercuri, 2013-11-13, 21:42 | Message # 6
Administratori
Bucurosi de cunostinta, si de asemenea ne bucura faptul ca avem pe forum o persoana asa de importanta in "discusareala" de la noi din tara.
Iti doresc o sedere si o activitate cat mai benefica la noi pe forum.
Bafta si toate cele bune,

Invata de la cei mai buni, si vei ajunge mai bun decat ei.
Lemnar cu acte in regula, si sunt mandru de asta
discusmaniac Date: Miercuri, 2013-11-20, 11:56 | Message # 7
Utilizatori
multumesc frumos pt. primire si urari.
Harra Date: Duminică, 2014-01-26, 10:25 | Message # 8
Utilizatori
ceao Ciprian bine ai venit ,scz dar ceva poze putem sa vedem ? respect

Cei care nu pot invata din istorie sunt condamnati sa o repete.
Forum » Cine Suntem ... » Sa Facem Cunostinta ... » discusmaniac-crescatorie discusi onesti (salutari tuturor actualilor si viitorilor membri din forum)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: