New messages · Members · Forum rules · Search · RSS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Regulament si Anunturi Administrative » Anunturi Administrative » Ce se intimpla ?????
Ce se intimpla ?????
lupusinguratic Date: Duminică, 2014-01-05, 10:52 | Message # 1
Administratori
As dori sa stiu si eu ce se intimpla de in ultima perioada nu mai frecventati la fel de des forumul si de ce nu vreti sa deschideti teme de discutie pe acest forum cum se intimpla si pe celalalte.As vvrea daca doriti sa spuneti prietenilor dar si rudelor despre acest forum.Mam uitat pe statistici si in ultimele doua saptamini este dezastru pot spune ca pentru doua persoane nu voi mai tine acest forum si il voi inchide.
Astept parerile voastre ale tuturor ...

"Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine..."
gogosanuc Date: Duminică, 2014-01-05, 11:18 | Message # 2
Utilizatori
Cosmin tata nu te alarma.Au fost sarbatorile. Majoritatea au avut alte ocupatii(stat mai mult cu familia,parinti,rude).
Sunt convins ca se va remedia situatia in cel mai scurt timp.
lupusinguratic Date: Duminică, 2014-01-05, 12:55 | Message # 3
Administratori
Nu ma alarmez dar asta este situatia in momentul de fata,acest lucru lam observat de multa vreme.

petre79 Date: Duminică, 2014-01-05, 21:15 | Message # 4
Moderatori
Citat gogosanuc ()
Cosmin tata nu te alarma.Au fost sarbatorile. Majoritatea au avut alte ocupatii(stat mai mult cu familia,parinti,rude).
Sunt convins ca se va remedia situatia in cel mai scurt timp.

Sper si as vrea sa cred ca ii adevarat ceea ce ai spus......oricum forumul a scazut foarte mult in ultima perioada...
Si eu am avut sarbatori, dar pt aia tot mi-am facut putin timp pt a intra pe forum.....
Haideti colegi asteptam teme de discutie si poze cu acvarile voastre.....curand voi reveni si eu cu pozele unui nou setap....

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Message edited by petre79 - Duminică, 2014-01-05, 21:17
lupusinguratic Date: Duminică, 2014-01-05, 21:35 | Message # 5
Administratori
Si eu am sa revin cu un nou setup dar mai dureaza un pic ... dar eu astept ca voi utilizatori sa purtati discuti despre setapuri despre problemele din acvarile voastre,despre pesti etc

gogosanuc Date: Duminică, 2014-01-05, 22:07 | Message # 6
Utilizatori
Eu voi privii la acvariile voastre prieteni.3 luni voi fi plecat pe la Bucuresti .Acum sper sa nu gasesc macel in acvariu cand ma intorc.
lupusinguratic Date: Duminică, 2014-01-05, 22:14 | Message # 7
Administratori
In acest moment am solicitat sa mi se inchida toate topicurile deschise de mine pe celalalte forumuri ... curind il voi inchide si aici.

"Deoarece nu mai este nimic de spus despre Upgrade 300 ... rog administratori sau moderatori acestui forum sa inchida aceasta tema de discutie."

reisz-medre Date: Luni, 2014-01-06, 09:36 | Message # 8
Moderatori
Frecvenţă scăută au avut toate forumurile de avaristică din ţară şi nu numai!
Adevărul e că sărbătorile au accentuat şi ele acest fapt, însă nu trebuie să ne dezamăgim.
Faptul că personal nu intervin în topic-uri, nu înseamnă că nu urmăresc evoluţia lor, însă nu mi se pare normal să-mi fac prezenţa aplaudând sau postând vreun emoticon tip smile (uneori agasant).
Mai este un aspect de care trebuie să ținem cont (probabil că se vor supăra unii) şi anume acela că, forumul merge pe acelaşi calapod cu alte câteva forumuri de profil, deja consacrate. E greu să te impui dacă nu aduci ceva nou!

Deschide cartea, ca să înveţi ce au gândit alţii; închide cartea ca să gândeşti tu însuţi."Octavian Goga
lupusinguratic Date: Luni, 2014-01-06, 11:03 | Message # 9
Administratori
Citat reisz-medre ()
Mai este un aspect de care trebuie să ținem cont (probabil că se vor supăra unii) şi anume acela că, forumul merge pe acelaşi calapod cu alte câteva forumuri de profil, deja consacrate. E greu să te impui dacă nu aduci ceva nou!

Ai dreptate colega dar atunci ce putem face noi ca sa ridicam forumul ?

reisz-medre Date: Luni, 2014-01-06, 14:22 | Message # 10
Moderatori
sincer....nu ştiu

Deschide cartea, ca să înveţi ce au gândit alţii; închide cartea ca să gândeşti tu însuţi."Octavian Goga
Forum » Regulament si Anunturi Administrative » Anunturi Administrative » Ce se intimpla ?????
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: